Forwa'nın 20. Yıldönümü Kutlama Partisi

June 2, 2022

hakkında en son şirket haberleri Forwa'nın 20. Yıldönümü Kutlama Partisi

     Zaman uçar, Forwa 20 yıldır kurulmuştur.Ancak geçtiğimiz 20 yıl bir işletmenin büyümesine ve ihtişamına, bir ekibin kurulmasına ve gelişmesine tanık olmak için yeterlidir.28 Mayıs 2022'de 20. yıl kutlama partisini yapmak için bir araya geliyoruz.Kutlamaya 170'den fazla çalışan ve şirketin tüm hissedarları katıldı.Kutlamanın açılış töreninde Forwa'nın kurucularından genel müdür Kaixing Chen konuşma yaptı:

Son 20 yılda Forwa, 7 kişilik küçük bir ekipten 170 kişilik küçük ve orta ölçekli bir fabrikaya dönüşmüştür;Son 20 yılda Forwa, sadece 40 metrekarelik bir işleme fabrikasından 10000 metrekarelik küçük ve orta ölçekli bir işletmeye dönüşmüştür;Son 20 yılda Forwa, yalnızca Pearl River Delta bölgesine hizmet veren bir "Üç Artı-Bir" ticari karma kuruluştan, dünya çapında tanınmış marka kuruluşlarına hizmet verebilen ihracata yönelik bir özel kuruluşa dönüşmüştür;Son 20 yılda Forwa, küçük bir tek parça işleme atölyesinden, üç ana işletme ile büyük ölçekli bir işletmeye dönüşmüştür.kalıp,enjeksiyon kalıplamavemikro dişli redüktörü.

Yol boyunca her türlü zorluk ve zorlukla karşılaştık, ancak tüm üyelerin tüm sıkı çalışmalarıyla bunları aştık.Yirmi yıl boyunca Forwa, işçiler, tedarikçiler ve müşterilerle birlikte büyüdü.Forwa'nın başarıları, Forwa'ya kendini adamış tüm Forwa üyelerinin çabalarından, müşterilerimizin desteğinden, özeninden ve hoşgörüsünden ve tedarikçilerimizin desteğinden gelmektedir.

Genel Müdür Chen, tüm çalışanların Forwa'nın geleceği için farklı pozisyonlarda çok çalışmaya devam etmesini umuyor.Ayrıca bize katılmaları için daha fazla yeni insanı kabul edeceğiz ve tüm ekibi daha mükemmel hale getireceğiz.Ayrıca, Forwa'nın daha sağlıklı olabilmesi ve daha uzun vadeli gelişme sağlayabilmesi için organizasyonel değişiklikler, yönetim değişiklikleri ve eşitlik değişiklikleri dahil olmak üzere sürekli olarak değişiklikler arayacağız.Sonuç olarak, Forwa'nın gelişimi, seçkin Forwa üyelerine daha fazla fayda sağlayabilir.hakkında en son şirket haberleri Forwa'nın 20. Yıldönümü Kutlama Partisi  0hakkında en son şirket haberleri Forwa'nın 20. Yıldönümü Kutlama Partisi  1hakkında en son şirket haberleri Forwa'nın 20. Yıldönümü Kutlama Partisi  2hakkında en son şirket haberleri Forwa'nın 20. Yıldönümü Kutlama Partisi  3