aboutus

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları: 95~100
Yıllık satış: 7 million-7.7 million
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

Çin'deki önde gelen plastik kalıp üreticisi olmak için Forwa Kalıp aktif ve içtenlikle kendini geliştirmeye çalışıyor. Özellikle yüksek hassasiyetli plastik kalıplarda, bu konuda iyi bir iş çıkarttık ve onun için çok fazla şey yaptık.

İmalat, tasarım, mühendislik ve pazarlamanın bir araya getirilmesi ile firmamız, kalıp yapımı ve plastik parça kalıplama alanlarında faaliyet göstermektedir ve ISO9001 unvanını kazanmıştır: Yönetim sistemine 5S sistemini ekleyen 2000 sertifikalı şirket. Farklı müşterilerin gereksinimlerini doğru ve etkili bir şekilde yerine getirmek için, her proje için müşterilere DFM'yi (üretim için tasarım) yapmak için maliyet ve teknoloji ekibi olarak özel bir ekip kurduk.

Şimdi, otomobil, elektron, bilgisayar çevre birimleri, ev uygulamaları, endüstriyel uygulamalar ve tıbbi uygulamalar gibi çeşitli alanları kapsayan ürünlerimiz tüm dünyada satılmakta ve müşterilerin olumlu yorumunu kazanmaktadır.

Tasarım, alet, üretim, baskı, montaj, paket, nakliye düzenlemesi gibi tüm projeyi idare edebilen birinci sınıf imalat sitelerinden oluşan bir ekibiz. Sadece metal üretimi için değil aynı zamanda enjeksiyon kalıplama, hatta kombinasyon için.

Piyasaya oldukça duyarlı bir pazarlama ekibimiz var. Ardından piyasa taleplerine ve zaman içindeki dalgalanmalara hızlı tepki verebiliriz.

Hizmet çeşitliliği, evrak işinizi ve idari yükünüzü ve satıcı programlarınızı azaltabilir.

Yeterli fonu olan bu hattaki profesyonel olmakla birlikte, çoğu evde Japonya, Almanya ve ABD'den ithal edilen çeşitli gelişmiş olanaklara sahibiz.

Tüm personelimizin istikrarlı ve iyi eğitimli olmasını sağlamak için, özellikle mühendisler ve teknisyenler için eğitim ve öğretime çok şey ayırıyoruz. Bu nedenle, hepsi şirket tarafından tanıtılan güncellenmiş makineleri çalıştırmada yeterli bilgiye sahiptir.
"Önce kalite, zamanında Teslimat, Hizmetten sonra mükemmel" işlemdeki ilkemizdir. Benzersiz "imalat ve maliyet kontrol sistemi", servis prosedürlerini koordine etmemize yardımcı olur. "İmalat için tasarım" çözümünün uygulanması ve müşteriye para kazandırılması için iyidir. Buna ek olarak, EDI ticaret çözümü, gereksiz evrak işlerinden kurtulmamıza ve işlem verimliliğini artırmamıza yardımcı olur ve bu da zaman ve ürün maliyetimizi düşürmeden sonuçta para ve zaman kazandıracaktır.

Onurlu müşterimiz

Forwa, iyi kalitede ve mükemmel hizmetin yanı sıra müşterinin güvenilirliğini geliştirerek gücün gücüne gitti.

Forwa , teknisyen eğitimine ve kurum kültürü gelişimine çok daha fazla önem verir.


Forwa en iyi arkadaşın olacak ve hep yanınızdan parlak bir yarın yaratacak.

Geçmiş

Forwa fabrikası Haziran 2002'de Dongguan Şehrindeki Chang'an Kasabası, Chongtou Köyü'nde kuruldu.

Forwa (HK) Co, Ltd Ekim 2003'te kurulmuştur.

Forwa fabrikası Eylül 2004'te Dongguan Şehri, Chang'an Kasabası, Shatou Köyü, Xinsha Ind.Zone'a taşındı.

Forwa, Eylül 2006'da ISO9001 ve ISO14001 Sertifikalarını aldı.

Şu anda, Forwa Mayıs 2008'den itibaren Shangsha'da bulunmakta olup, hangi fabrika alanı 3600m 2'ye ulaşmaktadır

Hizmet

Forwa Kalıp tek olarak uzmanlaşmış:

1. Çift enjeksiyonlu kalıp tasarımı ve imalatı (Prototip Takım Alma Dahil)

2. Hızlı prototipleme

3. CNC İşleme

4. Kalıp dökümü

5. Plastik ve Alu Ekstrüzyon

6. Metal damgalama

7. Tek / iki renkli enjeksiyon döküm enjeksiyon / boyama / baskı / Parlatma,

8. Metal enjeksiyon kalıplama

9. Döküm Döküm

Parça ve bileşenlerin montaj imalatçısı. Malzeme alım, mühendislik, üretim, montaj, paketleme, küresel lojistik yönetiminden tüketici elektroniği, eğlence sistemleri, bilgi teknolojisi, otomobil ve tıbbi ekipman gibi çeşitli endüstrilere tek elden hizmet veriyoruz.

Forwa Kalıp kalıp tasarımı, plastik parça kalıplama, baskı ve montaj yapmak için hizmet sunabilen modern bir işletmeye dönüşmüştür.

Personel eğitimine, tesislerin güncellenmesine, organizasyonun müşteriye en iyi hizmeti sunmak için optimize edilmesine, kalite vizyonuna, önce zamanında, hizmet sonrası mükemmelliğe, vesile olmasına özen gösteriyoruz.
montaj
Plastik veya metal veya kombinasyon halinde mekanik ve elektromekanik montajlar için Forwa Kalıp becerileri kullanılabilir, ürününüzün piyasaya sürülmesine yardımcı olacaktır. Sizin için komple meclisleri yapabiliriz veya tesisinizde nihai montaj için bileşenlerin "kitleri" sağlayabiliriz.
Zamanlama ve envanter kontrol sistemlerimiz her bir müşteri için "Just-In-Time" gereksinimlerini en üst düzeye çıkaracak şekilde ayrı ayrı tasarlanmıştır. EDI (Elektronik Veri Değişimi) özelliği, evrak işlerini ortadan kaldırarak işlemleri hızlandırır. Ve "Tedarikçi Yönetilen Envanter" programları, yerinde ve zamanında üretim gereksinimlerinizi karşılamaya hazır bileşenlere sahip olduğunuzdan emin olmanızı sağlar.

Uygun olduğunda, siparişlerimizi ve teslimatlarımızı koordine etmek için uzmanlarımızdan birini tesisinize koyarak "JIT II" programları sunuyoruz. Bir başka Forwa Kalıbının taahhüdü güçlü ortak olmanızdır.

Ekibimiz

Gelişmiş özellikler ve yetenekli personel

Yeterli fonu olan bu hattaki profesyonel olmakla birlikte, çoğu evde Japonya, Almanya ve ABD'den ithal edilen çeşitli gelişmiş olanaklara sahibiz.
Tüm personelimizin istikrarlı ve iyi eğitimli olmasını sağlamak için, özellikle mühendisler ve teknisyenler için eğitim ve öğretime çok şey ayırıyoruz. Bu nedenle, hepsi şirket tarafından tanıtılan güncellenmiş makineleri çalıştırmada yeterli bilgiye sahiptir.

Etkin organizasyon
"Önce kalite, zamanında Teslimat, Hizmetten sonra mükemmel" işlemdeki ilkemizdir. Eşsiz "imalat ve maliyet kontrol sistemi", servis prosedürlerini koordine etmemize yardımcı olur. "İmalat için tasarım" çözümünün uygulanması ve müşteriye para kazandırılması için iyidir. Buna ek olarak, EDI ticaret çözümü, gereksiz evrak işlerinden kurtulmamıza ve işlem verimliliğini artırmamıza yardımcı olur ve bu da zaman ve ürün maliyetimizi düşürmeden sonuçta para ve zaman kazandıracaktır.

İletişim bilgileri