aboutus
Üretim hattı

Entegre servis imkânı
Tasarım, alet, üretim, baskı, montaj, paket, nakliye düzenlemesi gibi tüm projeyi idare edebilen birinci sınıf imalat sitelerinden oluşan bir ekibiz. Sadece metal üretimi için değil aynı zamanda enjeksiyon kalıplama, hatta kombinasyon için.
Piyasaya oldukça duyarlı bir pazarlama ekibimiz var. Ardından piyasa taleplerine ve zaman içindeki dalgalanmalara hızlı tepki verebiliriz.
Hizmet çeşitliliği, evrak işinizi ve idari yükünüzü ve satıcı programlarınızı azaltabilir.

Gelişmiş özellikler ve yetenekli personel

Yeterli fonu olan bu hattaki profesyonel olmakla birlikte, çoğu evde Japonya, Almanya ve ABD'den ithal edilen çeşitli gelişmiş olanaklara sahibiz.
Tüm personelimizin istikrarlı ve iyi eğitimli olmasını sağlamak için, özellikle mühendisler ve teknisyenler için eğitim ve öğretime çok şey ayırıyoruz. Bu nedenle, hepsi şirket tarafından tanıtılan güncellenmiş makineleri çalıştırmada yeterli bilgiye sahiptir.

Etkin organizasyon
"Önce kalite, zamanında Teslimat, Hizmetten sonra mükemmel" işlemdeki ilkemizdir. Benzersiz "imalat ve maliyet kontrol sistemi", servis prosedürlerini koordine etmemize yardımcı olur. "İmalat için tasarım" çözümünün uygulanması ve müşteriye para kazandırılması için iyidir. Buna ek olarak, EDI ticaret çözümü, gereksiz evrak işlerinden kurtulmamıza ve işlem verimliliğini artırmamıza yardımcı olur ve bu da zaman ve ürün maliyetimizi düşürmeden sonuçta para ve zaman kazandıracaktır.

Yetenek Listesi

Forwa kalıp kalıp tasarımı, yapımı, plastik parça kalıplama, baskı, montaj, paketleme ve nakliye düzenlemesine kadar geniş kapsamlı hizmet sunabilmektedir.

(bunlarla sınırlı değil)
Mühendislik / Teknik
* Kalıp tasarımı
* Kalıp akışı analizi
*Proje Yönetimi
* Tedarikçi Yönetilen Envanter
* İmalat İçin Tasarım
*Değer analizi

Kalıp Yap
* 2000 tonluk kalıplar
* Kompleks Yüzeyler
* Montaj Armatürleri
* Hot-Runner Yeteneği

Teknik Enjeksiyon Döküm
* 20 ila 1000 Tonluk Enjeksiyon Presleri
* Yapısal Köpük
* Küçük Hassas ve Büyük Kozmetik
* Gaz Sayıcı Basıncı
* Yüksek Basınç İnceltme Duvarı
* Robotik ve Otomatik Yerleştirme ve Yerleştirme

İkincil İşlemler
* CNC İşleme
* Sonik Kaynak
* Isı Kazmacılığı
* Sıcak Damgalama
* Tampon Baskı
* Çözücü Bağları

Binaların
* Su Bazlı Boya
* Toz Boya Boya
* Ekranlama EMI / RFI Sprey

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.
OEM / ODM

Müşterinin artan taleplerini karşılamak için, üretim hattını yükselttik ve dünya çapındaki siparişleri aynı anda halledeceğiz. Üretim hattının genişlemesi ile birlikte, üretim kabiliyetimizi büyük ölçüde geliştiren bir sürü gelişmiş ekipman fabrikamıza tanıtıldı.
Çalıştayda, usta çalışanlarımız, müşteriye kaliteli ürünler sunmak için kararlı teknikle gelişmiş ekipmanlarla çalışmaktadır. Tecrübeli üretim mühendisleri ve QC mühendisleri, teknoloji bölümünü üretmek ve üretim sırasında karşılaşılan sorunları çözmek için üretim hattındaki işçilerle birlikte çalışacaklar. Üretimde ISO 9001: 2000 kalite kontrol sistemini uygulamaktayız. Şirketimizde herkes kalite ve müşteri için sorumlu olduklarını biliyor. Müşterilerimizin sıkı hoşgörü ve estetik taleplerini her zaman karşılayabilecek kaliteli ürün sunabilmemizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize her sipariş için hizmet etmek ve aldıkları tüm malların standart olduğuna emin olmak için bu tür sorumlulukları akılda tutmaya devam edeceğiz.
Üretim hattımız, taleplerinizi kaliteli ürünlerle ve zamanında hizmet vermeye hazırdır.

Proje yönetimi ve mühendislik gücü

Teklif, tasarım, üretim, test, üretim ve teslimattan bir proje için tüm süreci planlamak ve kontrol etmek için entegre ERP sistemi Aropt.

kapsamlı bir proje yönetimi ve kalıp tasarım sistemi ile yüksek deneyim sahibi, verimli, işbirliği içinde mühendislik ve tasarım ekibine sahip olun.

Gelişmiş 2D / 3D yazılımları, çok çeşitli tarih formatlarını destekler.

Müşterilerle Çin, İngilizce, Japonca, Almanca ve diğer dillerde olumlu iletişim

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.
Ar-Ge

Forwa kalıpında 70 mühendis ve teknisyen bulunan bir mühendis ekibi var.

"Maliyet ve teknoloji ekibi" adı verilen özel bir ekip kuruyoruz. Belirlenen proje yöneticisi tüm tasarım sürecini koordine edebilir. Ekip, tasarım ana, üretim mühendisi, kalite kontrol mühendisi vb. Dahil olmak üzere her departmanın temsilcilerinden oluşur. Komple bir ünite olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için hiç çaba sarf etmeyecektir.

Forwa, güçlü bir CAD / CAM teknik platformuna ve mükemmel mühendislik veri anahtarlama sistemine sahiptir ve bu da müşterilerimize hizmet sunmak için esnek seçenekler sağlar. Müşterimiz 2D veya 3D DXF, DWF, PRT, SAT, IGES veya STE formatlarını bize sunuyor. Tasarım mühendisleri kalıp montaj çizimini tasarlayıp teknik şema hazırlayacaklar. Gerekirse numuneyi tarayarak tasarım çizimini bitirebiliriz.

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD.
İletişim bilgileri