Images
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı
  • FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı
Üretim hattı

Entegre hizmet için yetenek
Tasarım, kalıplama, imalat, baskı, montaj, paketleme, nakliye düzenlemesi dahil olmak üzere tüm projeyi üstlenebilen birinci sınıf üretim tesislerinden oluşan bir ekibiz.Sadece metal üretimi için değil, aynı zamanda enjeksiyon kalıplama, hatta kombinasyon için de geçerlidir.
Piyasaya oldukça duyarlı bir pazarlama ekibimiz var.O zaman piyasa taleplerine ve zaman içindeki dalgalanmalara hızlı cevap verebiliyoruz.
Hizmet çeşitliliğimiz, evrak işlerinizi, idari yükünüzü ve satıcı programlarınızı azaltabilir.

Gelişmiş tesisler ve yetenekli personel

Yeterli fon ile bu çizgide profesyonel olmak, evde çoğu Japonya, Almanya ve ABD'den ithal edilen çeşitli gelişmiş tesislerimiz var.
Tüm kadromuzun istikrarlı ve iyi eğitimli olmasını sağlamak için, özellikle mühendis ve teknisyenler için eğitim ve öğretime çok önem veriyoruz.Bu nedenle, hepsi şirket tarafından tanıtılan güncellenmiş makineleri çalıştırma konusunda her zaman yetkindir.

Etkili organizasyon
"Önce kalite, zamanında teslimat, hizmetten sonra mükemmel" işlemdeki ilkemizdir.Eşsiz “üretim ve maliyet kontrol sistemimiz” hizmet prosedürlerini koordine etmemize yardımcı olur.“Üretim için tasarım” çözümünün uygulanması ve müşteri için para tasarrufu için iyidir.Ek olarak, EDI ticaret çözümü, gereksiz evrak işlerinden kurtulmamıza ve işlem verimliliğini artırmamıza yardımcı olur, bu da paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar, sonuç olarak zamandan ve ürün maliyetinden tasarruf etmenizi sağlar.

Yetenek Listesi

Forwa kalıp, kalıp tasarımı, yapımı, plastik parça kalıplamadan baskı, montaj, paketleme ve nakliye düzenlemesine kadar eksiksiz hizmet yelpazesi sunabilmektedir.

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı 0

OEM / ODM

Müşterinin artan taleplerini karşılamak için, üretim hattını yükselttik ve dünya çapındaki siparişleri aynı anda halledeceğiz. Üretim hattının genişlemesi ile birlikte, üretim kabiliyetimizi büyük ölçüde geliştiren bir sürü gelişmiş ekipman fabrikamıza tanıtıldı.
Çalıştayda, usta çalışanlarımız, müşteriye kaliteli ürünler sunmak için kararlı teknikle gelişmiş ekipmanlarla çalışmaktadır. Tecrübeli üretim mühendisleri ve QC mühendisleri, teknoloji bölümünü üretmek ve üretim sırasında karşılaşılan sorunları çözmek için üretim hattındaki işçilerle birlikte çalışacaklar. Üretimde ISO 9001: 2000 kalite kontrol sistemini uygulamaktayız. Şirketimizde herkes kalite ve müşteri için sorumlu olduklarını biliyor. Müşterilerimizin sıkı hoşgörü ve estetik taleplerini her zaman karşılayabilecek kaliteli ürün sunabilmemizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize her sipariş için hizmet etmek ve aldıkları tüm malların standart olduğuna emin olmak için bu tür sorumlulukları akılda tutmaya devam edeceğiz.
Üretim hattımız, taleplerinizi kaliteli ürünlerle ve zamanında hizmet vermeye hazırdır.

Proje yönetimi ve mühendislik gücü

Teklif, tasarım, üretim, test, üretim ve teslimattan bir proje için tüm süreci planlamak ve kontrol etmek için entegre ERP sistemi Aropt.

kapsamlı bir proje yönetimi ve kalıp tasarım sistemi ile yüksek deneyim sahibi, verimli, işbirliği içinde mühendislik ve tasarım ekibine sahip olun.

Gelişmiş 2D / 3D yazılımları, çok çeşitli tarih formatlarını destekler.

Müşterilerle Çin, İngilizce, Japonca, Almanca ve diğer dillerde olumlu iletişim

Ar-Ge

Forwa kalıp, 70 mühendis ve teknisyenden oluşan bir mühendislik ekibine sahiptir.

“Maliyet ve teknoloji ekibi” adında özel bir ekip kuruyoruz.Belirlenen proje yöneticisi tüm tasarım sürecini koordine edebilir.Ekip, tasarım ustası, üretim mühendisi, kalite kontrol mühendisi vb. dahil olmak üzere her departmanın temsilcisinden oluşmaktadır. Eksiksiz bir birim olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için hiçbir çaba göstermeyecektir.

Forwa, müşterilerimize hizmet sunmak için esnek seçeneklere sahip olmamızı sağlayan güçlü bir CAD/CAM teknik platformuna ve mükemmel mühendislik verisi değiştirme sistemine sahiptir.Müşterimiz bize 2D veya 3D DXF, DWF, PRT, SAT, IGES veya STE formatında çizim teklif ediyor.Tasarım mühendislerimiz, kalıbın montaj çizimini tasarlayacak ve teknik şemayı hazırlayacaktır.Yapabilirizayrıca gerekirse numuneyi tarayarak tasarım çizimini tamamlayın.

FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı 0      FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı 1      FORWA PRECISE PLASTIC MOULD CO.,LTD. fabrika üretim hattı 2