• Tablet çerçevesi Ipad çerçeve Enjeksiyon Kalıp Parçaları ABS malzemesi
Tablet çerçevesi Ipad çerçeve Enjeksiyon Kalıp Parçaları ABS malzemesi

Tablet çerçevesi Ipad çerçeve Enjeksiyon Kalıp Parçaları ABS malzemesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FORWA
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: F15055

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: 0.5 USD/PCS
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: Bir hafta
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000pcs/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Plastik enjeksiyon kalıp Türü: seri kalıp
Kavite: 1 * 1 Çekirdek / Kavite materyali: 1.2343 / 1.2311 / SKD61, S136, P20, H13.738H ...
Yüzey kaplama: Parlatma Runner Sistemi: Soğuk Runner
Standart: HASCO Hammadde: ABS
Vurgulamak:

Özel Plastik Enjeksiyon

,

Özel Plastik Parçalar

Ürün Açıklaması

Tablet çerçevesi Ipad çerçeve Enjeksiyon Kalıp Parçaları ABS malzemesi

Elektrikli ürün - Tablet çerçeve Enjeksiyon Kalıp Parçaları için Ipad çerçeve

Özel Plastik Enjeksiyon Döküm: Daha Düşük Maliyetli Yüksek Kalite Parçalar

Karmaşık, kritik kullanımlı parçalar yapmak zordur, çünkü sık sık zorlu şekil, boyut ve materyalleri içerirler. Pek çok özel püskürtme kalıpçıları, bu bileşenlerin üretiminde uzmanlık, ekipman veya teknik bilgiye sahip değildir.

Burası Forwa'nın Çin'de geldiği yerdir, özel, eleştirel kullanım plastik parçaları veya toleransları 0.001 inç kadar sıkı hale getirme konusunda uzmanım.

Bu gelişmiş enjeksiyon kalıbı, malzeme bilimi ve gelişmiş enjeksiyon kalıplama ekipmanı ve kumandaları konusundaki derin bilgiye dayanır. Plastik enjeksiyon kalıplama işlemi, yüksek hassasiyeti gerektiren çoklu malzemelerin yüksek performanslı ve karmaşık ürünleri üretmek için idealdir.

Karmaşık özel plastik enjeksiyon kalıplama, kritik plastik bileşenler için performans gereksinimlerini karşılamak için çok sayıda bilimsel yöntem, analitik araç ve kalıplama işlemi teknolojisine dayanır.

Bu yaklaşım, ürün geliştirme sürecinin dört ana aşamasını optimize eder:

  • Parça tasarımı
  • Malzeme seçimi
  • Kalıp tasarımı
  • Süreç kontrolü

Toplam maliyetler ve ürün zaman çizelgesi üzerinde önemli bir etkiye sahip olmadan ayarlamalar kolayca yapılabildiğinde, tasarım aşamasının başında özel bir plastik enjeksiyon kalıplama projesine başlamak yararlı olur. Burası, imal edilebilirlik için ürün tasarımını en üst düzeye çıkarmak için tüm seçeneklerin değerlendirildiği yerdir.

Malzeme seçimi, kompleks plastik enjeksiyon kalıplama işleminde en kritik adımlardan biridir.

Kritik kullanım ürünleri daha karmaşık hale geldiğinde, tasarımlar artan bir şekilde birden fazla malzeme gerektirir.

Bu polimerler, kalıcı bağ ve kusursuz performans sağlamak için çeşitli koşullar altında uyumlu olmalıdır.

Plastik enjeksiyon döküm işlemi sırasında, erimiş plastik, kalıp boşluğundaki basınç ve sıcaklık gibi parametreleri ölçen sensörler kullanılarak izlenir.

Gerektiğinde, yüksek kaliteli ürünlerin sürekli olarak üretildiğinden emin olmak için kalıplama işlemi sırasında gerçek zamanlı ayarlamalar yapılabilir.

Ürün tasarımına ve son kullanıma bağlı olarak, kompleks enjeksiyon kalıplama sırasında kullanılan kalıplama teknolojileri, bilimsel kalıplama, insert kalıplama, çoklu püskürtmeli kalıplama ve kalıpla kalıplama yöntemlerini içerir. Örneğin, kalıp üstü kalıplama, kavrama düzeyini arttıran ve tüketicilere cazip gelen şık bir görünüm sağlayan ürüne yumuşak dokunuşlu bir dış görünüm katıyor. Ayrıca şok ve titreşimi azaltır, sesi azaltır, elektrik yalıtımı sağlar ve kimyasal / UV direncini geliştirir; bunların hepsi ürünün ömrünü uzatır.

Özel plastik enjeksiyon kalıplama işlemi, kaliteyi ve üretilebilirliği en üst düzeye çıkarmak için herhangi bir proje için uyarlanabilir.

İletişimle başlar, mümkün olan en iyi süreci tasarlamak için, müşterinin ürün hakkındaki vizyonunu derin ve bütünsel bir düzeyde anlamak zorundayız.

Belki de en önemlisi, plastik enjeksiyon kalıplama süreci, mühendislere yeni özellikler ve daha gelişmiş ürünler yaratma özgürlüğü sunar. Üretim sürecini hızlandırarak ve üretimi hızlandırarak, özel püskürtmeli döküm, daha yüksek kalite, düşük maliyet ve tatmin ile sonuçlanır.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Tablet çerçevesi Ipad çerçeve Enjeksiyon Kalıp Parçaları ABS malzemesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.