• POS makinesinin ABS Kapağı Enjeksiyon Kalıp Parçaları HASCO Standardı
POS makinesinin ABS Kapağı Enjeksiyon Kalıp Parçaları HASCO Standardı

POS makinesinin ABS Kapağı Enjeksiyon Kalıp Parçaları HASCO Standardı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FORWA
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: F15053

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: 0.5 USD/PCS
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: Bir hafta
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000pcs/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Plastik enjeksiyon kalıp Türü: seri kalıp
Kavite: 1 * 1 Çekirdek / Kavite materyali: 1.2343 / 1.2311 / SKD61, S136, P20, H13.738H ...
Yüzey kaplama: Parlatma Runner Sistemi: Soğuk Runner
Standart: HASCO Hammadde: ABS
Vurgulamak:

Özel Plastik Parçalar

,

Plastik Kalıp Parçaları

Ürün Açıklaması

POS makinesinin ABS Kapağı Enjeksiyon Kalıp Parçaları HASCO Standardı

POS makinesinin ABS Kapağı Enjeksiyon Kalıp Parçaları için Kredi Kartı Makinesi

Özellikler:

Enjeksiyon kalıplama

Tasarım Kılavuzu

Enjeksiyon döküm, AAA pil kutuları gibi küçük bileşenlerden kamyon gövdesi panelleri gibi büyük bileşenlere kadar çok çeşitli parçaları üretmek için kullanılır. Bir bileşen tasarlandıktan sonra istenilen parçanın özelliklerini oluşturmak için bir kalıp yapılır ve hassas bir şekilde işlenir. Enjeksiyon kalıplaması bir termoplastik veya termoset plastik malzeme ısıtılmış bir varilde beslenir, karıştırılır ve çıkarılmadan önce soğuyup sertleştiği metal kalıp boşluğuna zorlandığında gerçekleşir.

TAKIMLAMA

Kalıp ve kalıp, plastik parçalar üretmek için uygulanan aleti tanımlamak için birbirinin yerine kullanılır. Bunlar tipik olarak önceden sertleştirilmiş çelik, sertleştirilmiş çelik, alüminyum ve / veya berilyum-bakır alaşımından yapılır. Bu malzemelerin sertleştirilmiş çelik kalıpları en pahallı olmakla birlikte kullanıcıya, daha büyük bir miktara yayarak parça başına maliyeti dengeleyen uzun bir ömrü sunuyor. Düşük hacimli veya geniş komponentler için, önceden sertleştirilmiş çelik kalıplar daha az aşınmaya dirençli ve daha ucuz seçenek sunar.

En ekonomik kalıplar alüminyumdan üretilmektedir. CNC makineleri veya Elektro-Deşarj İşleme prosesleri kullanılarak tasarlandığında ve inşa edildiğinde, bu kalıplar onbinlerce ila yüz binlerce parçayı ekonomik olarak üretebilir. Berilyum bakırının, hızlı ısı kaldırma gerektiren kalıplarda veya üretilen en kesme ısısını gören yerlerde sıklıkla kullanıldığını unutmayın.

ENJEKSİYON KALIPLAMA

Enjeksiyon kalıplama işlemi, bir hazneden yerçekimi besleyen granül bir plastik kullanmaktadır. Vidalı bir piston, malzemeyi bir varil olarak adlandırılan, eritildiği bir odaya zorlar. Piston ilerlemeye devam eder, varilin kalıba karşı bastırılan ucundaki bir memeden polimer bastırmaya devam eder. Plastik kalıp boşluğuna bir kapı ve koşucu sistemi yoluyla girer. Boşluk dolduktan sonra, soğurken malzeme büzülmesini telafi etmek için bir tutma basıncı muhafaza edilir. Aynı zamanda, vida bir sonraki atışın hazır konuma getirilmesi için döner ve bir sonraki atış ısıtıldığında varil geri çekilir. Kalıp soğutulduğundan, plastik kalıp dolduktan hemen sonra katılaşır. Kalıp içindeki parça tamamen soğuyunca kalıp açılır ve parça dışarı atılır. Bir sonraki enjeksiyon kalıplama çevrimi kalıp kapanır an başlar ve polimer kalıp boşluğuna enjekte edilir.

ENJEKSİYON KALIPLAMA MALZEMELERİ

Malzeme Seçimi: Birçok türde termoplastik malzeme mevcuttur. Seçim, özel uygulamaya bağlıdır. Aşağıdaki grafik, kullanılan en yaygın malzemelerin bazılarını göstermektedir.

Bu plastik numune, POS makinesinde kullanıldı.

Bankada, mağazada, süpermarkette kullanılan Kredi Kartı Makinesi Plastik Kapağı.

Hesap Makinesi Kapağı.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum POS makinesinin ABS Kapağı Enjeksiyon Kalıp Parçaları HASCO Standardı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.